House of Horror (Shake and Vape)

Nejprodávanější

4 položek celkem
hohjoker
289 Kč

Bláznivá příchuť od skutečného šílence. Výrazný černý rybíz naplno útočí svými nakyslými tóny....

hohbloody
289 Kč

Tahle osvěžující příchuť rozproudí krev v žilách za každé situace. Ostrý kaktusový základ má...

hohjail
289 Kč

V našem vězení nedostanete tvrdý chleba a obyčejnou vodu, ale plně zralé šťavnaté borůvky...

hohslimy
289 Kč

Tajemný Slimy vás omámí svými exotickými tóny. Dávka cukrového melounu a cantaloupe v dokonale...

Příchuť House of Horror v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu.

Strašidelně dobré Shake and Vape pochoutky z hororové série House of Horror. Nebojte se, tady vás žádné nechutné, ani hrozné příchutě nečekají. Máme pro vás připraveno pouze to nejlepší – krvavý kaktus, pořádně oslazený žalář, mrazivého blázna a vychlazenou exotickou slizku. House of Horror nejsou životu nebezpečné, pouze nebezpečně lahodné. Shake and Vape příchuť stačí dolít bází, vše pořádně promíchat a pak už si jen vychutnávat prvotřídní e-liquid. House of Horror příchutě nepotřebují zrát a vy tak nemusíte čekat, abyste je plně docenili.

Pečlivá výroba probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za přísného dohledu využívají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Jen tak může být vždy a s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě silný důraz na špičkovou výrobu odděluje kvalitní příchutě od těch průměrných.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Parametry:
20ml příchutě v 60ml lahvičce.